Altijd op je radio

Welke programma's kan je beluisteren?

Hieronder vind je het overzicht:

Maandag

00-10 Hits & Classics

10-12 Frank In De Ochtend (Frank Vincent)

12-14 Hits & Classics

14-15 Golden Sixties

15-16 Sparkling Seventies

16-17 Hits & Classics

17-19 Hitradio

19-22 Hits & Classics

22-24 Zacht naar Middernacht

Dinsdag

00-14 Hits & Classics

14-15 Golden Sixties

15-16 Sparkling Seventies

16-17 Hits & Classics

17-19 Hitradio

19-22 Hits & Classics

22-24 Zacht naar Middernacht

Woensdag

00-14 Hits & Classics

14-15 Golden Sixties

15-16 Sparkling Seventies

16-17 Hits & Classics

17-19 Hitradio

19-22 Hits & Classics

22-24 Zacht naar Middernacht

Donderdag

00-12 Hits & Classics

12-14 De Platenmolen (Julien Van Vooren)

14-15 Golden Sixties (Greet)

15-16 Love That Country Music (Greet)

16-18 You Got Mail (Guy Laureys)

18-19 Hitradio

19-20 Hits & Classics

20-24 JH Ter Walle (dj's jeugdhuis)

Vrijdag

00-14 Hits & Classics

14-15 Golden Sixties

15-16 Sparkling Seventies

16-18 Muziek Mozaïek (Djief den Draaier)

18-19 Hitradio

19-21 Hits & Classics

21-01 Barbier Dance Party

Zaterdag

01-14 Hits & Classics

14-15 Golden Sixties

15-16 Sparkling Seventies

16-17 Hits & Classics

17-19 Hitradio

19-22 New Wave/Electronic Music (Guy Hazard)

22-01 Barbier Dance Party

Zondag

01-09 Hits & Classics

09-12 Ochtendritueel (Ron VeeDee)

12-14 Hits & Classics

14-15 Golden Sixties

15-16 Sparkling Seventies

16-18 Los Hermanos Barberos (Emilio Morales)

16-22 Hits & Classics

22-24 Zacht naar Middernacht

Ieder eerste weekend van de maand is er een afwijkende programmering:

Vrijdag

00-14 Hits & Classics

14-15 Golden Sixties

15-16 Sparkling Seventies

16-18 Muziek Mozaïek (Djief den Draaier)

18-19 Helden Van de Popmuziek (Rob Van Daele)

19-21 PopCorn (Julien Van Vooren)

21-23 Villa Veerle (Veerle Vermeulen)

23-24 Zacht Naar Middernacht (Marc Van de Velde)

Zaterdag

00-10 Hits & Classics

10-12 Radio Stelvio (Nico)

12-14 Kruibeke Informeert (Gemeentebestuur Kruibeke)

14-16 Kruibeke Leeft (Leo Van de Mast & Friends)

16-18 Muziek Mozaïek (Djief den Draaier)

18-19 Helden Van de Popmuziek (Rob Van Daele)

19-22 New Wave/Electronic Music (Guy Hazard)

22-01 Barbier Dance Party

Zondag

01-09 Hits & Classics

09-12 Ochtendritueel (Ron VeeDee)

12-14 Barbierlicious (Philippe Moorthamer)

14-16 Rock en Kroll (Nadia Othman)

16-18 BierBar (Kevin Vergauwen en Nils Meyntjens)

18-20 De NiNa's (Nadia Othman en Nicky Van Laeken)

20-21 Eclectica (Lies Cattersel)

21-23 Barbituur (Kristof Baeyens)

23-24 Zacht naar Middernacht (Marc Van de Velde)