Het uitzendschema voor onze uitzendingen tussen 1 juni en 26 juni ziet er als volgt uit  

 

 

 

Weekdagen tijdens de dag

 

Tijdslot

Programma

Presentator(s)

00-07

Nonstop de beste muziek

-

07-09

Die ochtend in Kruibeke

Guy Laureys

09-10

Helden van de Popmuziek

Rob Van Daele

10-12

De Platenmolen met Van Vooren

Julien Van Vooren

12-13

Lunchbreak

 

Lunchpauze – Van twaalf tot één, eet iedereen.

Marc Van de Velde (eerste 2 weken)

 

Cyriel Peirsman (laatste 2 weken)

13-14

Lunchbreak

 

Lunchpauze - The sound of C!

Marc Van de Velde (eerste 2 weken)

 

Cyriel Peirsman (laatste 2 weken)

14-15

Sixties

Greet (26/6 top 60 van de 60’s met Djief)

15-16

Seventies

Greet (26/6 top 60 van de 60’s met Djief)

16-18

Muziek Mozaïek

Djief Den Draaier (26/6 top 60 van de 60’s met Greet)

18-19

Muziekfabriek

Patrick Van Vlaanderen

19-20

Kruibeke Leeft

Leo en gasten (Line, Martine, Nicky)

20-24

Thema-avond

Zie verder

 

Weekdagen tijdens de avond

 

Maandag

Tijdslot

Programma

Presentator(s)

20-22

Popcorn

Julien Van Vooren

22-24

Mixt Emotions

Theo Paniek (8/06 en 22/06)

 

Dinsdag

Tijdslot

Programma

Presentator(s)

20-21

Kleinkunst

Djief Den Draaier

21-22

Disco

Djief Den Draaier

22-24

Non-stop de beste muziek

-

 

Woensdag

Tijdslot

Programma

Presentator(s)

20-22

Fred & Wilma

Nicky

22-24

ersatz

Kristof Baeyens (3/6 en 17/6)

 

Donderdag

Tijdslot

Programma

Presentator(s)

20-23

Rock avond

Patrick Van Vlaanderen

23-24

Non-stop de beste muziek

-

 

Vrijdag                                                               

Tijdslot

Programma

Presentator(s)

20-24

Electronic Dance

Guy Hazard

 

Tijdens het weekend

 

Weekend Programmatie – Zaterdag

Tijdslot

Programma

Presentator(s)

00-08

Non-stop de beste muziek

-

08-09

De Kruibeekse pre-historie

Kris Smet

09-10

Back in Time

Peter Pan

10-12

De Platenmolen met Van Vooren

Julien Van Vooren

12-14

Kruibeke Leeft

Leo en gasten (Line, Martine, Nicky)

14-16

I love radio

Guy met 2de wisselende DJ (Nicky en anderen)

16-18

Muziek Mozaïek

Djief Den Draaier

18-21

New Wave & Electronic Music

Guy Hazard

21-24

Studio Holderdepolder

Nico Dierickx en Jurgen de Laet

 

Weekend Programmatie – Zondag

Tijdslot

Programma

Presentator(s)

00-08

Non-stop de beste muziek

-

08-09

 't Ochtendritueel

Ron van Daele

09-10

Back in Time

Peter Pan

10-12

Melancholica

 

Festivalradio

Nicky (14/06)

 

Nadia (07/06 en 21/06)

12-14

Kruibeke Leeft

Leo en gasten (Line, Martine, Nicky)

14-16

DeGroot -FM

Peter De Groot

16-18

Muziek Mozaïek

Djief Den Draaier

18-20

Heart & Soul

 

12 inch show

Nicky (14/06)

 

Guy Hazard  (07/06 en 21/06)

20-22

12 inch show

Guy Hazard

22-24

Non-stop de beste muziek

-